Egy vastag kesztyű, egy létra és egy üres téglafal: mindössze ezekre volt szükség egy egyedi hó-graffiti kampány elkészítéséhez.
Szokatlanul hosszú volt a tél az USA észak-keleti partján. A mexikói idegenforgalmi hivatal kapott az alkalmon, hogy úgyis mindenki a tavaszi télről és a szokatlanul késői havazásról beszél és szabadtéri kampányt indított, amelyben Mexikóba csábította a fázós chicagoiakat - tudósított az AdWeek.
A "havas graffiti" névre hallgató kampányt a mexikói idegenforgalmi hivatal rendelte meg a Lapiz ügynökségtől, akik egy helyi utcai művészt, NosE Lanariz-t kértek fel a kivitelezésre. Az üzenet viszonylag gyorsan elkészült, nem volt szükség nyomdafestékre, vagy LED kivetítőkre: a művész néhány vödörnyi hóból elkészítette a forró mexikói tengerpartra csábító üzeneteket, azaz a hó-graffitiket.