A reklámhadjárat tavaly ősszel érte el a távol-keleti országot, de a mai napig nagy népszerűségnek örvend.
A szpot főszereplője egy volt törvényszéki rajzoló - olvasható a
JAPANTODAY oldalán. A művész számos hölgyet kért meg, hogy írják le magukat, majd az instrukciók alapján készítette el az illetők portréját. Azután idegeneket kért meg, hogy írják körül a szóban forgó hölgyeket egy rövid találkozás után, majd a megkérdezettek beszámolói alapján is portrét készített. Végül tehát minden résztvevőről két rajz készült. Az egyik azt mutatta, ahogy ők látták saját magukat, a másik pedig azt, ahogy az idegenek látták őket.
Íme néhány példa arra, hogyan reagáltak a japán nők erre az igencsak nyugatias reklámfilmre, az alábbi idézetek online kommentek formájában láttak napvilágot: "Mindig érdekelt, milyennek lát a környezetem. A reklám után megértettem, hogy értékelnem kell a pozitív vonásaimat." "Én elsírtam magam." "Az a lényeg, hogy a boldogság hozzáállás kérdése is."
)